1. «Подарункові сертифікати» дають право їх пред'явнику придбати товари в мережі магазінів Banti з асортименту і за цінами, що діють в магазині на момент придбання товару.
2. «Подарунковий сертифікат» не є платіжним документом або цінним папером.
3. «Подарунковий сертифікат» випущений у вигляді буклета, в середині якого, заданий унікальний штрих-код.
4. Номінал «подарункового сертифіката» вказується в гривнях. Номінали сертифікатів: 300 гривень, 500 гривень, 750 гривень, 1000 гривень та 1500 гривень.
5. «Подарунковий сертифікат» може бути використаний один раз протягом терміну його дії (90 днів), шляхом оплати повної вартості чи отримання знижки на суму рівну номіналу сертифіката. Після використання «подарункового сертифіката» він вилучається у покупця.
6. Термін дії «подарункового сертифіката» 90 днів
7. «Подарунковий сертифікат» не є іменним. Право його використання належить його пред'явнику.
8. Вартість покупки може перевищувати номінал «подарункового сертифіката». У такому випадку власник «подарункового сертифіката» доплачує різницю між номіналом «подарункового сертифіката» і вартістю товару готівкою чи банківською карткою.
9. У разі, якщо номінал «подарункового сертифіката» перевищує загальну суму товару, то різниця покупцю не повертається і не може бути ним використана в подальшому.
10. У разі повернення товару, придбаного з використанням «подарункового сертифіката», повернення грошових коштів за товар здійснюється шляхом видачі нового «подарункового сертифіката» такого ж номіналу, як і сертифікат, за допомогою якого був придбаний товар, що повертається. Якщо вартість товару, що повертається перевищувала номінал сертифіката і клієнт, оплачував різницю готівкою, така сума різниці повертається.
11. «Подарунковий сертифікат» не підлягає поверненню і зворотньому обміну в грошовий еквівалент.
12. У разі втрати, «Подарунковий сертифікат» відновленню не підлягає.
13. Обмежень по використанню кількох сертифікатів при покупці однієї одиниці товару не існує.
14. Адміністрація має право не прийняти «Подарунковий сертифікат» в разі виникнення сумнівів щодо його дійсності і наявності пошкоджень уникального шрих-коду .